O nas - o firmie

Bezpieczne, nieinwazyjne preparaty dla zwierząt hodowlanych – Trans Feed

Trans Feed Sp z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 111A/12 jest polskim producentem wysokiej jakości preparatów i odżywek dla zwierząt. Te produkty w nieinwazyjny sposób pomagają rozwiązać ich problemy zdrowotne. Firma zajmuje się również produkcją preparatów mlekozastępczych oraz dystrybucją dodatków paszowych dla bydła. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Mławie na ulicy Granicznej 8.

Sprawdzone preparaty weterynaryjne dla bydła

Trans Feed jest partnerem największych przedsiębiorstw na całym świecie w branży zamienników mleka przeznaczonych do karmienia zwierząt. Ponadto firma współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w zakresie realizowania wspólnych projektów badawczych ze szczególnym uwzględnieniem badań z zakresu technologii żywienia zwierząt, a także wartości odżywczej materiałów paszowych oraz mieszanek paszowych. Zakres współpracy obejmuje również wykonywanie analiz i ekspertyz naukowych, organizowanie konferencji naukowych czy przeprowadzania wspólnych szkoleń. Dzięki temu Trans Feed ma dostęp do najnowocześniejszych technik wraz z wiedzą swoich Partnerów, co pozwala na tworzenie najlepszych na rynku preparatów dla hodowli bydła.

Preparaty dla krów o skuteczności potwierdzonej przez tysiące rolników

W skład asortymentu Trans Feed obejmującego m.in. elektrolity, odżywki, suplementy dla bydła, wchodzą jedynie surowce najwyższej klasy. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, że Trans Feed gwarantuje odpowiednią jakość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia zwierząt i ludzi. Wiedza połączona z doświadczeniem pracowników w zakresie właściwości, a także zastosowania różnorodnych surowców, zostały wykorzystane w produkcji szerokiej oferty preparatów dla zwierząt hodowlanych. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa, co warunkuje sukces w handlu z Klientami na całym świecie.

Działalność firmy podlega regulacjom systemu HACCP. Co ważne, posiadamy certyfikat GMP+ w zakresie produkcji materiałów i dodatków paszowych dla bydła. Wyroby odpowiadają wymaganiom standardów EU.

Trans Feed Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna posiada zatwierdzony numer weterynaryjny αPL 1413042p

Lour

Złoty Żuraw Rolnictwa 2016

Zdrowa i bezpieczna produkcja, bez dodatku GMO

Certyfikat procesu

GMP+ FC Scheme

B1 Production, Trade and Services

  • badania i nowoczesne technolgie
  • potwierdzona skuteczność działań
  • rozwój w zgodzie z naturą
  • grono zadowolonych klientów

Kontakt