O nas - o firmie

Firma TRANS FEED Sp z o.o. spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 111A/12 jest polskim producentem wysokiej jakości preparatów dla zwierząt, które w nieinwazyjny sposób pomagają rozwiązać problemy zdrowotne. Trans Feed zajmuje się również produkcją preparatów mlekozastępczych oraz dystrybucją pasz. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Mławie na ulicy Granicznej 8.

Trans Feed współpracuje z największymi firmami na całym świecie w branży zamienników mleka przeznaczonych do karmienia zwierząt. Współpracuje również z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w zakresie realizowania wspólnych projektów badawczych, ze szczególnym uwzględnieniem badań z zakresu technologii żywienia zwierząt oraz wartości odżywczej materiałów paszowych i mieszanek paszowych. Zakres współpracy obejmuje również wykonywanie analiz i ekspertyz naukowych, organizowanie konferencji naukowych oraz przeprowadzania wspólnych szkoleń.

Dzięki temu firma Trans Feed ma dostęp do najnowocześniejszych technik i wiedzy swoich partnerów, co pozwala na tworzenie najlepszych na rynku preparatów. W skład naszych produktów wchodzą jedynie surowce najwyższej jakości. Niespotykana technologia produkcji sprawia, że Trans Feed gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia zwierząt i ludzi.

Wiedza i doświadczenie pracowników w zakresie właściwości i zastosowania różnorodnych surowców, zostały wykorzystane w produkcji szerokiego asortymentu produktów przeznaczonych w hodowli zwierząt. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wysoka jakość produktów warunkuje sukces w handlu z klientami na całym świecie.

Działalność firmy podlega regulacjom systemu HACCP, firma posiada również certyfikat GMP+ w zakresie produkcji materiałów paszowych. Produkcja i jakość wyrobów odpowiada wymaganiom standardów EU.

Trans Feed Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna posiada zatwierdzony numer weterynaryjny αPL 1413042p

Lour

Złoty Żuraw Rolnictwa 2016

Zdrowa i bezpieczna produkcja, bez dodatku GMO

Certyfikat procesu

GMP+ FC Scheme

B1 Production, Trade and Services

  • badania i nowoczesne technolgie
  • potwierdzona skuteczność działań
  • rozwój w zgodzie z naturą
  • grono zadowolonych klientów

Kontakt